Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S! Videokártya problémám...

S. O. S! Videokártya problémám van, ötletek?

Figyelt kérdés
Előre szólok, hogy gyökér vagyok ezekhez a dolgokhoz, szóval türelmes emberek segítségét várom. Szóval újra lett telepítve a gépem, de nincs rajta videokártya driver. Aki újratelepítette sem tudott vele mit kezdeni, pedig ő nem hülye hozzá. Hiába töltök le bármilyen drivert, azt írja ki, hogy valami fájl hiányzik és kilép a telepítőből. Letöltöttem nem egy programot, ami átvizsgálja a gépet és kidobja, hogy milyen driver kell, de a videokártyát sem ismeri fel. Ilyenkor mit tudok tenni? Nem akarom nagyon szerelőhöz vinni, mert egy csomót elkér gondolom ilyenekért, nekem meg nincs egy vasam sem. Valakinek így látatlanban valami ötlete? Nagyon hálás lennék

2014. jan. 20. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen videókártyád van?
2014. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És milyen operációs rendszered?
2014. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Windows XP.

Fogalmam sincs, hogy milyen videokártyám van. Használtam vettem a gépet, semmi papírt vagy valamit nem kaptam hozzá. Újratelepítés előtt nem volt probléma, de nem tudom, akkor milyen driver volt rajta.

2014. jan. 20. 23:08
 4/13 anonim ***** válasza:

A driver letöltéséhez pedig tudni kellene, hogy milyen VGA van benne, anélkül nem fogjuk kitalálni, hogy milyen driver kell hozzá.

Szedd le az AIDA 64 nevű programot és az mindent leír a géped hardvereiről.

2014. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi
2014. jan. 20. 23:32
 6/13 A kérdező kommentje:

Sikerült:) Kiderült mi kell hozzá, le is szedtem megy is, csak van még egy kis gond... A Sims2-t nem akarja elindítani, más játék megy. Mikor a Simsbe a Body Shopra megyek ezt írja ki: "Direct3D returned an error: D3ERR_INVALIDCALL

The aplication will now terminate"

Szóval még a géppel van valami? Nem vagyok angolos, ez nem fog menni... Kaphatnék még ebben egy kis segítséget?

2014. jan. 21. 23:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Megvan a Sims telepítője? Lenni kell rajta egy DirectX nevű mappának, ennek a tartalmát telepítsd fel. Esetleg egy Microsoft Redistributable C++ 2008 is lehet van rajta, azt is rakd fel.
2014. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen mappám benne:/
2014. jan. 21. 23:32
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt szedd le, így hátha jó lesz.

2014. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt is megpróbálom
2014. jan. 21. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!