Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S! Videokártya problémám...

S. O. S! Videokártya problémám van, ötletek?

Figyelt kérdés
Előre szólok, hogy gyökér vagyok ezekhez a dolgokhoz, szóval türelmes emberek segítségét várom. Szóval újra lett telepítve a gépem, de nincs rajta videokártya driver. Aki újratelepítette sem tudott vele mit kezdeni, pedig ő nem hülye hozzá. Hiába töltök le bármilyen drivert, azt írja ki, hogy valami fájl hiányzik és kilép a telepítőből. Letöltöttem nem egy programot, ami átvizsgálja a gépet és kidobja, hogy milyen driver kell, de a videokártyát sem ismeri fel. Ilyenkor mit tudok tenni? Nem akarom nagyon szerelőhöz vinni, mert egy csomót elkér gondolom ilyenekért, nekem meg nincs egy vasam sem. Valakinek így látatlanban valami ötlete? Nagyon hálás lennék

2014. jan. 20. 23:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Leszedtem, felraktam de nem jó még mindig:/ Mondom, hogy kretén vagyok hozzá... Tudsz esetleg még kicsit segíteni?
2014. jan. 22. 00:24
 12/13 anonim ***** válasza:

Csak ez a Sims 2 nem indul el? Melyek azok a játékok amik elindulnak?

Milyen videókártyád van és milyen drivert szedtél le hozzá?

2014. jan. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Csak a Sims 2 nem indul.

Mobile Intel 945 express chipset family kártyám van elvileg, legalábbis ezt dobta ki, ehhez szedtem le drivert, Intel GMA 950-et

2014. jan. 22. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!