Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem-hez mobilinternet van...

A gépem-hez mobilinternet van ami nagyon hamar elfogy [3GB] észrevettem hogy tőlünk kb 100m-re van egy wifi hogyan tudok?

Figyelt kérdés
rácsatlakozni a gépemmel? vegyek egy wifit? nincs lekódolva

2014. jan. 21. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a mobilnethez a stick Broadband (hotspot) eszköz, automatikusan jelezni fogja.
2014. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100m wifinél elég határeset. Ilyen kis usb-s cuccok nem fogják látni. Mit szoktál interneten csinálni? A sok videózás, letöltések elfogyasztják gyorsan az adatforgalamt.
2014. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én nem a mobilnetel akarom fogni a jelt.. a kérdés az volt ha veszek egy wifi modemet akor tudok netezni ingyen?
2014. jan. 21. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked egy usb wifi vevő kellene vagy egy router ami a vett jelet fel tudja erősíteni illetve ismételni. Mint írtam 100m már elég határeset a wifi-nél. Próbálkozhatsz, de lehet, hogy felesleges pénzkidobás lesz. Vagy ha már ennyire nincs pénzed, hogy lopni kell a wifit, legalább megpróbálhatnál beleférni a 3GB-ba. Szerintem nem lehetetlen.
2014. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2000.- egy usb stick, aztán meglátod..vagy veszi, vagy nem...ha veszi, akkor ingyen van a wifid...
2014. jan. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!