Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell újra telepíteni a...

Hogyan kell újra telepíteni a Windows xp-t? Az E partíción megmaradnak az adatok?

Figyelt kérdés
A Winchester 2 partícióra van fel osztva egy C (50GB) amin most is van a Windows és egy E (880GB). Addig már eljutottam, hogy beraktam a Windows CD-t újra indítottam a gépet BIOSZ-ban beállítottam, hogy CD-ről induljon. Be is jött a telepítő, de amikor már azt választottam ki, hogy melyik partícióra telepítsem ott kiválasztom a C-t és azt írja, hogy ott már van Windows és nem ajánlott, hogy oda telepítsem még ezt is. Hogyan kell megcsinálni, hogy a C-t leformázza a telepítő és akkor úgy tudnám oda telepíteni vagy ott, hogy kell folytatni?
2014. jan. 24. 16:03
 1/3 anti paladin ***** válasza:

Hagyd figyelmen kívül a figyelmeztetést, utána ledarálja az egész c-t.

A többi partícióhoz nem nyúl.

2014. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi ki is próbálom.
2014. jan. 24. 16:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden úgy volt ahogy mondtad. Köszi!
2014. jan. 24. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!