Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt Windows XP-nél hogyan...

Ezt Windows XP-nél hogyan lehet megcsinálni (részletek lentebb)?

Figyelt kérdés
Van egy régi PC-m, amire csak XP-t lehet telepíteni és fél évente újra kell telepíteni. Arra szeretnék valami megoldást, hogy egyszer feltepítettem és valami helyreállító lemezről újra tudjam telepíteni, ha megint megadja magát. Ebben a lemezben pedig a konfigurált XP található pl. lemezképbe mentve. (Anno MSI U123 és U135-nél volt ehhez hasonló megoldás, csak ott a gyártó csinálta ezt.) Tudom léteznek programok a teljes rendszermentésre, de egyszerűbbnek gondolom, ha a telepített rendszert egy telepítőbe "mentem le".
2014. jan. 25. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom az Arconis True Image Home Boot CD programot. Mely CD-ről bootolva képes egy képfájlba lementeni a partíció tartalmát és ennek a lemeznek a segítségével később visszaállíthatod. Ilyen még a Norton Ghost szoftver is pl. Sajnos nem ingyenes megoldásról van szó azonban aki keres az talál.
2014. jan. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ghost jo, hiren boot cd t ajanlom, tartalmazza.
2014. jan. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
Én a Clonezilla -t ajánlom, kicsit fapados a kezelő felülte, de legalább működik és ingyenes.
2014. jan. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csacsi2 ***** válasza:

"fél évente újra kell telepíteni"

Ez érdekes, hogy miért...

Acronis True Image-t ajánlom én is (de vannak jó ingyenesek is).

2014. jan. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Eredetileg én is az Acronisra gondoltam, de nem voltam benne biztos, hogy jó-e, de így már meggyőzött, hogy ajánlottátok.

csacsi2-nek üzenem, hogy a PC-t főként szüleim használják internetézésre és játékra, így bejön néhány vírus és gallyra teszik a Windows-t úgy, hogy már semmivel nem lehet rendbehozni.

2014. jan. 26. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!