Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone 5 vagy 5s éri meg...

Iphone 5 vagy 5s éri meg jobban ha ez lesz az első Iphone-om?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy samsung galaxy ace telóm vagy vagyis volt mert elromlott és most egy régi sony w880i használok. Megjegyzem nagyon megutáltam a samsung telefonokat és az android rendszert is mivel egy 3 éves telóra nem tudtam feltenni a legújabb androidos op. rendszert míg ismerős mesélte, hogy osztálytársa feltette az Iphone 4re az ios 7et és akadásmentesen fut neki. Én személy szerint csak jókat hallok az Iphone-t használó ismerősöktől.

2014. febr. 2. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyiért tudsz hozzájutni, de ha hosszabb távra tervezel, akkor 5s. Bár elsőre nem úgy tűnik, mintha nagyok lennének a különbségek, valójában sokkal fejlettebb a belső felépítése (gyorsabb, jelentősen fejlesztett processzor, GPU), és jobb a kamerája.

Azért arra készülj fel, hogy iOS platform limitáltabb: nem tudom, hogy/mire használtad az Ace-t, de iPhone-on van pár dolog, amit nem tudsz megtenni jailbreak nélkül (amelyet pedig nem támogat az Apple, és igyekszik mindenhogy ellehetetleníteni).

2014. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen mindegy hogy melyiket veszed, arra amire egy atlagember hasznal egy telefont az iPhone 3G is tokeletesen megfelel. De ha van ra penzed szerintem vedd az ujabbat, miert ne?


Az android valoban egy fos, annyi fajta hardvernek probalnak megfelelni hogy egyiken se mukodik 100%-osan. Egy Galaxy S4-et hasznaltam par napig kenyszerbol, mondhatom nagyon meghatott hogy az oldalakat a szemem mozgasaval is tudtam lapozni amikor napjaban tobbszor fagyott le a feloldokepernyo es nem tudtam telefonalni.


Amugy meg nana hogy csak jokat hallasz az iPhone-rol, aki szazezreket kolt egy telefonra nem fogja pofanszarni magat azzal hogy fikazza a mobiljat:)

2014. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy telenornál csak Iphone 5 van és mivel ott vagyok céges flottacsomagban nem nagyon tudom, hogy megérné-e átmenni telekomhoz a céges flottacsomagban csak azért, hogy Iphone 5s-t vegyek.
2014. febr. 2. 23:15
 4/6 A kérdező kommentje:
ui.:hosszú távra tervezek és nem zavar az ios platform limitáltabb
2014. febr. 2. 23:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen 5s, valószínűleg egy évvel tovább lesz támogatott... és nyilván nem egy évig akarsz használni egy ilyen telefont.


Nekem is 5s van, hidd el, nem fogod megbánni. :)

2014. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugye mindenki tudja, hogy az android az egy nagy kalap... De szerintetek a Windows Phone-ok jók???
2014. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!