Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket melyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket melyik lány vonzz jobban aki nem teszi szét rögtön a lábát az első mondatotokra vagy aki rögtön felajánlja magát? Melyik fajta lánnyal tudtok hosszabb kapcsolatot elképzelni?

Figyelt kérdés
Tudod nem csak ez számít de azért kíváncsi vagyok :)
2013. dec. 28. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Aki nem :)
2013. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
azzal aki nem teszi szét rögtön a lábát
2013. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
demagóg a kérés... :))
2013. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aki rögtön szét teszi annak fizetni szoktak...
2013. dec. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez helyzetfüggő... Volt egy lány aki kifejezetten csak miattam tette szét a lábát. Egész sokáig bírtuk. Azért más az ha mindenkinek szétteszi vagy csak nekem de alapjában véve az előbbi egyértelműen :).
2013. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amennyiben az első nem azt jelenti hogy alapból fél évig hozza sem érhetek,akkor az.

18/F

2013. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a szexuális feszültség közöttünk. De ha nagy, és mindketten kívánjuk, akkor sem az első héten :)
2013. dec. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a második, mert akkor nagyon bejövök neki


30+F

2013. dec. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én szeretem a kihívásokat, és természetesen az elsőt választom,ha valaki egyből szétteszi a lábát hát én inkább akkor irányt váltok. Egyértelmű hogy azzal tudnék hosszabb kapcsolatot elképzelni akiért meg kell küzdeni, és nehezen adja magát. :) 18/f
2013. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az olyan lányokat, akik rögtön spárgába vágja magát előttem. De ha mondjuk lenne egy bnőm, akit imádok, szeretek, és egy fárasztó munka után ezzel várna, nem érezném rosszul magam. :)
2013. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!