Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows automatikusan a...

Windows automatikusan a tálcára kattint? Megoldás?

Figyelt kérdés

2 napja újra telepítettem a windows-om (win7 Home Premium, 64 bit, SP1, eredeti). Ugyan ez volt előtte is, viszont amióta újra telepítettem a következő a problémám: kb. 15 másodpercenként "elkattint" a már megnyitott ablakból, mintha én a tálcára kattintanék, szóval nem zárja be, de ha épp írok valamit, akkor ugye újra az ablakba kell kattintanom. Mielőtt újra raktam, sosem volt ilyen problémám, azóta mégegyszer újra raktam, az sem oldotta meg. Egy idő után elég idegesítő, miközben teljes képernyőn néznék videót, vagy filmet, vagy épp játszom, vagy írok.

Valaki tapasztalt már hasonlót? Van valami megoldás erre?



2014. febr. 5. 06:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet fut valami a háttérben, amit előrébb helyez. Nekem is csinálta egykor, de újraindítással megoldódott...
2014. febr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, nem fut semmi a háttérben, úgy is csinálja.
2014. febr. 5. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!