Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezek közül melyikeket tilthato...

Ezek közül melyikeket tilthatom le nyugodt szívvel, hogy ne induljanak el automatikusan? (gyorsabban bekapcsoljon a gép) Utánna persze beindítom. Vagy van erre jobb megoldás?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 19. 02:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Akár mindet, az automatikus indítás egy lehetőség és nem itt fog megjelenni az a kritikus összetevő amit ha leállítasz akkor nem indul el a rendszer. Vagyis nem tudsz itt olyan dolgokat letiltani ami összeomláshoz vezet.

Nekem ebben a listában három elem van bepipálva (Win7): vírusírtó-tűzfal, torrent kliens és oldalsáv. Ezen kívül nincs pipa, mégis minden működik rendesen.


Ezektől konkrétan nem fog gyorsabban bekapcsolni a gép, csak a windows első indításakor fog kevesebb részprogramot elindítani, ezáltal áll hamarabb rendelkezésre. Maga a bekapcsolás és a windows betöltése közötti idő nem rövidül le.

2011. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De utánna én manuálisan eltudom indítani ezeket ha itt levettem a pipát?
2011. jan. 19. 11:42
 3/3 A kérdező kommentje:
A spywer terminátorban se találtam olyat, hogy kilehetne kapcsolni az auto indulását.
2011. jan. 19. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!