Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem birom lejátszani a...

Miért nem birom lejátszani a photo sliderhow maker platinum-mal készitett videot?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 20:16
 1/6 Lajos54 ***** válasza:

Biztos, hogy amit szeretnél lejátszani, az videó? Nem csak a videó vágólistája? Sokan szívtak már ilyesmivel, amikor egy-egy szerkesztőprogram vágólistáját (projektfájlját) összetévesztették az adott programmal készített videóval...


Mi a "videó" formátuma (a fájl kiterjesztése) ?

2014. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van.Fájlt mentettem el.Tudnál segitséget adni hogy hogyan kell elmenteni?
2014. febr. 8. 20:12
 3/6 Lajos54 ***** válasza:

Bár ezt a programot nem használom, valami olyasféle lehet, hogy "Exportálás", vagy valami hasonló, a menüpontok között. Ahol a mentendő fájl kiterjesztése .mpeg, esetleg .avi (bár azon belül sok minden lehet, pl. DivX, Mpeg4 és hasonlók).

A lényeg, hogy maga a "mentés" csak a programon belüli projektfájl, vagyis lényegében a vágólista elmentését jelenti. Ezt csak az adott program tudja kezelni. Ez arra való, hogy legközelebb a pillanatnyi állapot további manipulálását engedi, vagyis a tovább szerkesztést.

Ha az Exportálást választod, akkor fog olyan videófájlt menteni, amit a különféle lejátszók, lejátszó programok tudnak kezelni, vagyis ez lesz a valódi videó fájl.

Az előfordulhat, hogy nem exportálásként, hanem valami olyasmiként jelenik meg nálad, hogy "Mentés videóként", vagy hasonló. Ehhez ismerni kellene azt a programot (photo sliderhow maker platinum), amit használsz. Mindenesetre a "Fájl menü Mentés " környékén keresgélj.

2014. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Találtam olyat hogy mentés másként,de ugyanugy menti el.Esetleg tudsz-e ajánlani valami másik programot ami megy xp-én?
2014. febr. 10. 08:34
 5/6 Lajos54 ***** válasza:

Én régebben használtam a "Photo Story 3 for Windows XP" nevezetű ingyenes programot. Ami az előnye: magyar kezelőfelülete van, ingyenes, könnyű használni, nagyon látványos dolgokat lehet vele egyszerűen készíteni.

Ami a hátránya: nagyon jogtiszta Windows kell hozzá... :) - legalábbis a letöltéshez.

(utóbbihoz egy kis adalék. ha egy olyan gépen van letöltve, amin eredeti Windows XP van, a már letöltött fájl hibátlanul működik kevésbé tiszta eredetű Windowson is.

2014. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lajos54 ***** válasza:

Bocsi, a link kimaradt:

[link]

2014. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!