Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy megy a mobiltelefonon...

Hogy megy a mobiltelefonon keresztüli internet-kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy msi cx-620 laptopot viszek a kirándulásra. A telefonon keresztüli műholdas internet-hozzáférést (Fn + F9) szeretném használni. Most próbálom először, felcsengeti a mobiltelefont, ott egy ablak jön fel, hogy engedélyezem-e ? Igent válaszolok, de a laptop időközben kiírja, hogy 678-as hiba történt, a külső gép nem válaszol. Mégis, a laptopon (a képernyő alján) az eddigi kék színű bluetooth-ikon zöldre vált, egy felirat is írja, hogy a kapcsolat létrejött. Ha indítom a Firefoxot, az nem találja a szervert. Mit lehet tenni ?

2014. febr. 9. 13:10
 1/3 Tengor ***** válasza:

Biztos, hogy műholdas internetet akarsz használni? Véletlenül nem mobil netet?

A BT valószínűleg azt jelzi, hogy a gép és a telefon között van kapcsolat, ami jó, de kevés az internethez.

Egyébként miért mégy kirándulni, ha StreetView-val bejárható az egész föld?

2014. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 +1

Amúgy a bluetooth-on keresztül szerintem nem fog működni, nekem nokia e52-vel sose sikerült életre kelteni a BT-s netet.

Lumiával wifin azonnal indul.

2014. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tévedtem, mert nem értek hozzá: mobil netről van szó (a hozzá nem értőnek az jó dolgok az égből jönnek) :)

Azért kell, mert volt olyan szálloda (ráadásul Bécsben), ahol nem volt wifi - így nem iternetezhettem. Egy kezdetleges okostelefont használnék hozzá (ha menne), Nokia 5230-at.

2014. febr. 9. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!