Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen tanfolyamok vannak,...

Milyen tanfolyamok vannak, ahol megtanítják azt, hogy hogyan kell újratelepíteni egy számítógépet, vagy egy eleve tök üres gépet működőképessé tenni?

Figyelt kérdés

Szóval hol tanítanak ilyet? Hogy hívják ezeket a képzéseket, "mivé" képzik a tanulókat?

Nem tudom hogy induljak el, mit is keressek... Általános és középiskolás közoktatás tananyaga ezt nem tartalmazza. Viszont egyetemi szinten sem szeretnék programozó meg informatikus lenni. Csak valami köztes képzés kellene, de mégis képzés, és nem ilyen "keress egy ismerőst és elmagyarázza" szintű, mert az megbízhatatlan és nem terjed ki mindenre...



2014. febr. 12. 14:41
 1/4 Tengor ***** válasza:
OKJ-s rendszergazda talán v. rendszer-üzemeltető?
2014. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
OKJ-ami nem ingyenes(ha van) De javaslom (bár írtad) 1 barátodhoz elmégy szánj rá~1 órát és végig nézed, közben v.mi nem érthető +kérdezed! (ezért nem fizetnék)
2014. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rászánnék én több órát is, nem erről van szó. Hanem arról, hogy nekem nincs közelebbi ismerősöm, barátom, aki ért is hozzá, és megtanítaná. Aki meg távolabbi, és tudom, hogy vágja, arról meg tudom, hogy nem segít szívesen, én meg nem fogok nála kuncsorogni, hogy úgy kelljen minden infót kihúzni belőle. Akkor már meg kell fizetni az illetőt. Ha pedig fizetek ezért, akkor egy rendes képzésen szeretnék részt venni, ami kiterjed mindenre, lehet gyakorolni. A "barátok", ha lennének is, úgyis kifelejtenének ezt-azt, amire egy telepítés megkezdése előtt kellene megoldani, aztán sokra megyek, ha hallgatok rájuk, és utána jönnek a hibák, a hiányosságok, és a végén nem működik semmi, adhatom a gépet szervízbe, vagy "majd megcsinálja a barát" és hálálkodhatok neki sokezer pénzzel. Ennek nincs értelme.


Első! Köszi utánanézek, hogy ezen tanfolyamoknak mi az anyaga.

Amúgy, más is megerősíti amit az Első írt, vagy tud valaki mást, jobbat?

2014. febr. 14. 09:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert!!!
2014. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!