Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XP újratelepítése-hang:?

XP újratelepítése-hang:?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátnőm megkért, hogy tegyem újra az xp-t, mert behalt a gépe. Rendben. Tettem ilyet rengetegszer, de nem úgy, hogy gőzöm sincs a hangkártya típusáról, mert ugye ha újrateszed a gépet az egyetlen ami megszűnik, az a hang. Hogyan szedjek akkor le hozzá drivert?! Gépszétszedéshez nem értek, ilyen módón nem tudom megállapítani, hogy milyen hangkártyája van. Apropó, ha újrateszem, a nettel mit kell csinálni, hogy működjön? Eddig akárhányszor csináltam xp újrarakást, a net megvolt alapból; de mivel ez a gép tiszta dead, most nem lesz.. Végezetül: nem tudnám úgy megoldani a helyzetet, hogy a gép eddigi tartalma megmaradjon? Nincs patricíókra osztva, tádámm. Köszi előre is:)
2009. dec. 8. 18:31
 1/9 anonim válasza:
74%

az alaplaphoz kell lennie 1 cd-nek, arról felteszed a driver-eket akk lesz hálózat és hang is..

ha nincs cd akk gáz..

ennyit tudok segíteni

2009. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Töltsd le a PartitionMagic nevű programot, azzal osszad 2 partícióra a vinyót, és az újra tedd fel azt ami kell.

2. Vezérlőpultban csekkold a hangkártya típusát (most nemtudom hol kell megnézni mert Win7em van)

3. Internet.. hát szerintem nem lesz gond vele, nem nagy bűvészet beállítani

2009. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Everesettel nézd meg, milyen hangkártya van rajta, aztán töltsd le a netről a drivert.
2009. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A hangkártyát itt is meglehet nézni.

a Hang-nál

[link]


Esetleg ezt is megpróbálhatod.

[link]

2009. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Everestet ajánlom segít a driver letöltésében is.
2009. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy eszközkezeklö keress uj hardver és telepiti magátol. Nem kell le tölteni semmit hozzá.
2009. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem mindenki vette figyelembe, hogy a gép bekapcsolhatatlan. De ezek szerint újratelepítés után is meg tudom állapítani, milyen típusú az a hangkártya.
2009. dec. 9. 14:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen ezért jó amit ajánlottam Everest innen szedd le:

[link]

2009. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösziiiiiiii :)
2009. dec. 11. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!