Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tablet vásárlásakor mire...

Tablet vásárlásakor mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Nekem ezek kellenének: A5-ös méret (férjen be egy nagyobb zsebbe), wifi-re azonnal csatlakozzon, ha nincs wifi, akkor mobiltelefonon csatlakozzon az internetre. Legyen USB-csatlakozója, fényképezzen és legyen rajta ingyenes GPS. A mai gépek tudják ezt ?

2014. febr. 13. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ár?
2014. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
150.000 Ft. körüli megfelelne.
2014. febr. 13. 15:04
 3/6 CspCsj ***** válasza:
48%

-Zsebbe max. 7"-os fér bele.

-Wifi szinte mindben van. (ha állandóan be van kapcsolva akkor nem bírja sokáig az akku, főleg aktív használat mellett)

-Mobiltelefonon csatlakozzon? Úgy érted tennél bele SIM kártyát amihez van mobilinternetes csomag?

-USB csatlakozóból inkább csak microUSB szokott előfordulni és mit kötnél rá? Ezer forint körüli OTG-n (10cm-es kis átalakítókábel) keresztül pendrive, egér, billentyűzet ráköthető elég sok modellre, vagy másra gondoltál?

-Fényképező is elterjedt, de csak jó fényviszonyok mellett. Egyébként egy alapkategóriás digitális fényképezőgép is nagyságrenddel jobb képet készít.

-GPS sem túl nagy extra (a pontos és gyors működés persze az olcsóbbaknál nem mindig megy), és ha netre van kötve a Google Maps ingyenes, ha ingyenes GPS-en a navigációt érted.

2014. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 CspCsj ***** válasza:
Kimaradt: ha már 100ezer felett vagyunk, android rendszer legyen rajta vagy windows?
2014. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Android vagy windows... nem tudom. Melyiket szeressem ?


>> Mobiltelefonon csatlakozzon? Úgy érted tennél bele SIM kártyát… Nem, hanem azt hallottam, van olyan, hogy a tablett bluetooth-on keresztül a mobiltelefonnal csatlakozik az internetre… Vagy elértettem valamit ?

2014. febr. 13. 19:41
 6/6 CspCsj ***** válasza:

Androidot gondolom már használtál, a windows-os tableteken windows 8 van. Attól függ milyen programokat használnál, az androidos programok nem működnek windows alatt és fordítva.

Bár mintha láttam volna olyan modellt amin android és win is volt.


Bluetooth mellett a telefonok wifi-n is osszák a netet, lehet választani.


Sajnos konkrét modelleket nem tudok ajánlani, csupán pár szempontot akartam írni.

2014. febr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!