Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik számítógépet vegyem...

Melyik számítógépet vegyem meg? DayZ- vel Szeretnék játszani? Majd később fejlesztem, de most induljon el rajta.

Figyelt kérdés

Gépigény: Http://gepigeny.hu/games. Php? Id=2227

Pl.:

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


Vagy ha valami jót tudtok 30E körül az is jó. A lényeg, hogy minimumon mennyen most, pest közelébe legyen és majd fejlesztem.


2014. febr. 14. 10:16
 1/2 anonim válasza:
2. vagy 4. re voksolnék de úgy tudom a 2. nál nem lehet athlon 64 x2 6400+ nál nagyobbat rakni és 2gb ramnál sem lehet nagyobbat rakni bele ha jól tudom boccs ha tévednék !
2014. febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Granitis ***** válasza:
Hát ennyiért csoda hogy a windows-t vizi nem hogy átékot és boxsi hogy ezt mondom de egyik sem éri meg... én max 10K-t adnék érte mert mindegyik egy akkora hulladék... Szerintem gyűjtögess mert mire kijön a DayZ rendesen az még minimum 2 év
2014. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!