Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Zenwalk, vagy LXLE linux? Egy...

FeeroP kérdése:

Zenwalk, vagy LXLE linux? Egy régi asztali PC-m van 1 GB RAM, a processzor AMD Sempron (tm) Processor 2800+ (1.61 GHz).

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy varázsló, tehát az nem elég, hogy kis gépigényű legyen, de egy kezdő számára is könnyű legyen a kezelése. Ami még fontos, hogy az USB eszközöket felismerje. Volt olyan disztro amelynél ez nem ment simán.

2014. febr. 16. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ubuntu, Debian
2014. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Lubuntut javaslom. Kis gépigény, gyors, kezdőknek is tökéletes, XP-hez hasonló felület stb.

Lubuntu 12.04

Desktop 32-bit

[link]

2014. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megy a pozitív értékelés. A kérdésben említett két disztribucióval kapcsolatban van valakinek konkrét tapasztalata? A tapasztalataitok érdekelne.
2014. febr. 16. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
A Zenwalkot nem próbáltam még, de tudtommal egy picit több Linux ismeret szükséges hozzá. Az LXLE Lubuntu alapú, úgyhogy nem lehet rossz. Az Ubuntu származékok elég elterjedtek, viszonylag egyszerű a használata is, ezért érdemesebb azt megpróbálni.
2014. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tom Benko ***** válasza:
Manjaro?
2014. febr. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A Manjaro (laptopomon volt fen) nagyon tetszett, de volt egy olyan probléma, hogy az USB-s eszközöket nem mindig ismerte fel. Egyszer felismerte, egyszer nem. Ez volt az egyedüli problémám, de ez engem nagyon zavart. Maga a rendszer tényleg gyors
2014. febr. 17. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!