Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptop lenne jó mérnökh...

Milyen laptop lenne jó mérnökhallgatónak?

Figyelt kérdés
Idén szeptemberben megyek egyetemre, gépész vagy járműmérnöki karra és nem tudom milyen laptop lenne jó. Tervezőprogramoknak, meg játékra használnám, amiket szeretném ha szépen vinne. Milyen laptopok jöhetnek szóba alsó határon?

2014. febr. 16. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Legalább 4 magos,6-8GB RAm,2TB HDD,és akkor még a grafikusról még nem is beszélve....180 ezeren alul ne is vegyél gépet!
2014. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én (mérnökinfósként) 190k- ért vettem egy ASUS K55VD-t. (i7es processzor, 8giga RAM, 2giga VGA).

De abban biztos lehetsz, hogy az első 1-2 félévben nem sok szükség lesz tervezőprogramokra. :)

2014. febr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!