Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem értem hogy miért lassult...

Suzuki90 kérdése:

Nem értem hogy miért lassult be a gépem netezés alatt?

Figyelt kérdés
Üdv. :Az lenne a problémám hogy nagyon be lassult a gépem ami a gépemben van:2400MHZ-es proci 1gb ram 512MB-os videokártya. Opera böngészö van most fenn és ha görgiteni akarom az oldalt 5 másodperc még meg mozdul nem tom hogy mi lehet a baj frissen telepitve win7 home premium-al. A válaszokat előre is köszönöm

2014. febr. 18. 13:04
1 2 3
 1/23 Tengor ***** válasza:
Az 1 GB RAM a Win 7 alsó határa. Még egy giga vagy esetleg egy kisebb gépigényű operációs rendszer csodákra lenne képes.
2014. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ezért nem tettem a kis asztali gépre, annak is 1 GB a memóriája. XP Professional SP3-al nagyon jó kis gép, illetve lehet rá tenni Linuxot (pl. Ubuntut). Windows7-nek ez a memória nagyon kevés.
2014. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
na de volt fennt már nekem a service pack 3 és a youtube videó is szaggatot rajta
2014. febr. 18. 13:34
 4/23 Tengor ***** válasza:

Ezért gondoltad, hogy felteszel egy nagyobb gépigényű oprendszert, hogy majd akkor nem fog?

Valahol biztosan logikus...

2014. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Akkor mien op rendszert tegyek rá segitsetek mert eddig amit fel tettem vagy a youtube szaggatot vagy valami kinja volt volt rajta már xp sp3 sp2 vista win7 egyik sem vált be

:(

2014. febr. 18. 13:42
 6/23 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

"és arra a linuxra van videokártya illesztő porogram ?"

Sokféle linux van. Én pl a Linux mintet ajánlanám, ehhez elég tisztességes támogatás jár és nagyon sok hardvert ismer. Nagyon kicsi az esélye, hogy pont a te géped nem ismerné fel.

Erről persze meg lehet győződni, mert ha készítesz egy telepítő lemezt v. pendrive-ot akkor anélkül ki tudod próbálni, hogy feltelepítenéd.

2014. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
És azt a linux "mintet" hol tudom letölteni??
2014. febr. 18. 13:50
 8/23 anonim ***** válasza:

Ilyen gepen nekem xp van es nem szagat a youtube.

Vagy egyszerre tobb lap nyitva es ez miatt van,(nem eros a geped nagyon ahoz) vagy esetleg virusirtod is ra tesz ha van. (Regen jartam ugy).

2014. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered a linuxot,akkor erhet majd 1-2 meglepetes.

Nekem szemely szerint nem valt be,mert flash alapu dolgok igen csak akadtak...

2014. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
És ha vissza teszem rá az sp3-at azt csak április 8. igy tudom használni mert a microsoft nem ad rá ki frissitést
2014. febr. 18. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!