Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cewe fotókönyv képfelbontása?

Cewe fotókönyv képfelbontása?

Figyelt kérdés
Érdeklődni szeretnék, ha én letöltöttem a programot amivel meg lehet szerkeszteni a fotókönyvet, viszont kis felbontású képeim vannak, és a piros fej mindegyik képen rajta van, próbáltam nagyítani is kicsinyíteni is akkor is ott marad. A kompakt ( 19 x 15 ) próbáltam, a képek 720 x 540-esek, ha így rendelem meg a minőségűk nagyon rossz lesz ?

2014. febr. 20. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Fényképet általában 300 DPI-ben nyomtatnak, annak a mérete 2244x1770 px kellene hogy legyen. Harmad akkora képeid vannak, ezeket nagyítani csak minőségromlással lehet.

2014. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem , köszönöm szépen, maga a könyv 19 x 15 kb, és egy oldalon lenne egy kép gondolom akkor az a fele ennek a méretnek, úgy is vállatlahatlan lenne szerinted a kép ?
2014. febr. 20. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Kisebb mértékű nagyítást elviselnek a képek de akkor is látszódni fog, csak kevésbé mint egy nagyobb mértékű nagyításnál.


Próbáld ki, nagyíts pár képet az előző ajánlott méret felére, és nézd meg 100%-ra nagyított nézetben. Ha csúnya, kinyomva sem lesz sokkal szebb.

2014. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Itt egy példa kép ez is 720 x 540 volt de paintben felnagyitottam 2227 x 1670-re


[link]


szerintem annyira sokat nem romlott nem de ?

2014. febr. 20. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!