Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy állítom be a Windows...

Racska1974 kérdése:

Hogy állítom be a Windows 8.1-en a távoli asztal elérést?

Figyelt kérdés

Alapvetően, nem arról van szó, hogy nem tudom hogy kell, csak hát az eddig megszokott módon nem működik. Windows 7-en semmi gond nincs vele. A router be van állítva , port át van engedve (3389), tűzfalhoz hozzá van adva, "remote settings" engedélyezve, és mégsem.User ok.

Itt, gondolom, egy olyan probléma, plusz beállítás lehet ami eddig még nem volt.



2014. febr. 24. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hello Power,


köszönöm a válaszodat, ezen az oldalon már jártam, és ez alapvetően ugyan az a beállítás mint win 7-ten. Én arra gondolok, hogy win 8.1-en van valami plusz az előzőekhez képest, mert win 7-en megy a az RDP.

2014. febr. 25. 09:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem megtaláltam a megoldást, mert most már működik. Elég sok mindent próbálgattam, remélem hogy végül ez segített. A tűzfal beállításoknál, bejelelőlétem a mind a 3 tűzfaltípust ( domain, home public)
2014. febr. 28. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!