Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy "a számítóg...

Mit jelent az hogy "a számítógépen háttérbeli programok futnak így a windows kényszerleállítást hajt végre"?

Figyelt kérdés
Nem tudom mióta csinálja már ezt, én mindig bezárok minden programot a gépen, nem tudom mi okozhatja. Egyébként ez jó vagy rossz? Sajnos nem nagyon értek hozzá, de engem kifejezetten zavar ez az egész. Mintha rosszabb is lett/ne is töle.

2014. febr. 24. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez most hogy van? Csak úgy véletlenszerűen kiírja, és leáll? Szerintem egy vírusírtást érdemes csinálni
2014. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háttérbeli programnak számít többek közt a vírusirtó, a föltelepített program frissítő szolgáltatásai. Ha megnyomod a ctrl+alt+delete billentyűkombinációt, megnyitod a feladatkelzelőt és rámész a folyamatok fülre, na ott vannak a "háttérbeli programok". Nem a legjobb, hogy a windows nem tudja őket simán leállítani, de nem is baj, következménye nem lesz.
2014. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen gyakorlatilag egy pillanatig látható a szöveg, amin elméletileg ki lehetne választani egy olyat, hogy "kényszer végrehajtása v. mégse". Csak utána rögtön elkapja és leáll. A forrásának az okát nem tudom, már nagyon sokszor néztem át a vírusírtóval, de nem talált semmit. Fogalmam sincs, hogyan lehetne megszüntetni.
2014. febr. 24. 18:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Most itt valami olyasmit ír, hogy ha leállítok bizonyos folyamatokat, akkor a rendszer instabillá válhat.
2014. febr. 24. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!