Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok csinálni NFO fájlt?

Hogyan tudok csinálni NFO fájlt?

Figyelt kérdés
Szeretnék feltölteni torrenteket az nCore-ra, de kéri az NFO fájlt és nem tudom, hogyan lehet olyat csinálni. Segítsetek

2014. febr. 26. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
jegyzettömbben szerkessz át egy másikat.
2014. febr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb megoldás .nfo fájl készítéséhez, ha egy sima szöveges állományt .nfo kiterjesztéssel mentesz el.

Persze ehhez előbb be kell szereznünk az adott zene/album audió információit.


Audió információk kiolvasására és nfo fájl készítéséhez legjobb megoldás az NFO Sighting nevű program.

Ezt a programot megtalálod a Letöltések alatt! A program roppant egyszerű és könnyen áttekinthető.


Először is töltsd le, majd telepítsd fel, a magyarítást is. A magyarítást jómagam készítettem, de csak a lényegre törekedtem.


Az első kép amit látni fogsz, maga a program főablaka. Itt kell kijelölnünk a Hozzáadás gombbal a számokat.

Amikor ez megtörtént, a program azonnal beolvas minden információt, amit az mp3 állományunk tartalmaz.


Ezután lehetőségaünk van az NFO megtekintésére, illetve mentésére. Ha csak az információkat szeretnénk, akkor válasszuk az NFO előnézete

gombot, majd másoljuk ki a nekünk szükséges adatokat. Ha a teljes NFO-t szeretnénk, akkor mentsük el úgy.

TIPP: Legjobb, ha az .nfo fájl az album közvetlen közelében van, Pl. a mappájában.

2014. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz
2014. febr. 26. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!