Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem sok data fájlt...

Letöltöttem sok data fájlt egy mappában hogy lehet ezekből iso-t csinálni?

Figyelt kérdés
hogy utána kitudjam írni cd-re

2014. jan. 10. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek ehhez ISO??? Kiírod CD-re egyből és kész!
2014. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdés valószínűleg rosszul van megfogalmazva. Fuss neki még egyszer.

Tehát a data tárhelyről RAR fájlokat töltöttél le part1.rar, part2.rar, stb. kiterjesztéssel, melyek egy ISO fájlt tartalmaznak.

A kérdés: a letöltött RAR fájlokból hogyan lehet ISO-t csinálni?

Ki kell csomagolni a WinRAR programmal vagy egy olyan programmal, ami kezeli a RAR fájlokat. Így megkapod az ISO fájlt.

2014. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem, data kiterjesztésű fájlokat töltöttem le és xbox játékhoz kéne csak ahhoz meg iso kéne
2014. jan. 10. 20:43
 4/4 tabaki ***** válasza:
Csak ha értenék hozzá, hogy a te esetedben pontosan mire van szükség... Egyébként általában minden íróprogram tud ISO-t írni, talán "lemezkép készítése" címszóval, utána meg egyszerűen fölmásolhatod a lemezre -- talán közvetlenül is írathatod oda. Tömörítőprogramok is szokták tudni. Úgy emlékszem, a 7Zip és a PeaZip képes rá.
2014. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!