Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le állandóan a...

Miért fagy le állandóan a számitógépem ha játszok valamilyen játékot?

Figyelt kérdés
Akármilyen játéknál lefagy legyen az a legujabb vagy egy ősrégi! Vagy egy egyszerű billiárd vagy akármi... Kérlek segítsetek!
2008. júl. 21. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy teli van a géped virusokkal,vagy hibajavitást kéne csinálnod.Esetleg nagyon töredezett a géped.
2008. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még újonnan átinstalálva is ezt csinálja!
2008. júl. 21. 21:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Pontosan megmondani miért fagy le nem igazán lehet, de a következők segíthetnek kiküszöbölni a hibát(Ha Windowst használsz):

Lehet,hogy különböző driverek nem kompatibilisak egymással.Legtöbbször a videókari illesztője pl. az alaplappal.Töröld le és frissítsd az illesztőprogramot.

Előfodulhat akár a hangkártyával is ezt is frissítsd.

Futtass le egy viruskeresést/írtást(pl nod 32 szerintem az elég jó)

Töröld le a fölösleges alkalmazásokat,programokat...és csinálj töredezettség mentesítést.

Nézd meg az eszközkezelőben(Start-->Sajátgép(jobbklikk)-->

tulajdonságok-->Hardver-->Eszközkezelő)az összes kis fület nyisd le és nézd meg mi hibás(sárga háromszög)ezeked engedélyezd ill. frissítsd(Windows twlwpítőlemezről például ha keres hozzá illesztést...már ha Windowsod van...)

Más éppen nem jut az eszembe

2008. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen volt nekem cserélve grafikus kártya! itt a hiba az "Egyébb eszközök"-ön belül a "PCI kommunikikációs vezérlő" ikonja sárga, de akármit csinálok is vele sárga marad! Nem lel hozzá illesztőprogramot vagy mi! Amúgy nagyon kösz, h foglalkozol a problémámmal!
2008. júl. 21. 23:11
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

valószínűleg a driverje hiányzik - vagy hibás.

ha kaptál hozzá telepítőlemezt, akkor futtasd újra, vagy keress a neten hozzá drivert.

lehet alaplap hiba is, bár ez kevéssé valószínű.

nézd meg az IRQ- kat, nincs- e ütközés valahol...

sok szerencsét!

2008. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kerestem hozzá drivert és be is instaláltam, de igy se jó! Ez az IRQ-s valamihez meg én nemnagyon értek, de azért kössz!
2008. júl. 22. 11:16
 7/10 anonim ***** válasza:
próbál meg letölteni a videókártya drivert ha így sem megy vedd ki az egyik Ramot(Memóriát)a másikat hagyd benne ha így van. akkor mikor kivetted akkor játsz ha lefagy azt vedd ki tedd be a másikat.valószínüleg a memóriáddal lehet a gond ha viszont csak egy ramod van kérj valakitől egy másikat elképzelhető h mindakettő rossz ha ezek után is rossz nézd meg h vami nem e melegszik Kb 70-80 Fok fölött már baj de én ezt tapasztalatból mondom mert nekünk ugyanígy volt.
2008. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos csak egy ramom van, de kérek vaakitől egyet! Lehet, h ez a hiba, mert valamikor mikor eléggé le van terhelve kijön, h "Virtuális memória alacsony" Kösz a segítséget!
2008. júl. 23. 16:10
 9/10 anonim ***** válasza:
és mit jelent h legújabb játék komoly grafika Bár mindegy ha a rosszat sem viszi passz de mondom nézd meg a ramot egyébként régi? de mint elöttem is mondták sok hibája lehet. Bár szerintem a ram
2008. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ujra itt.. ahogy elítettem a ramot lehet hogy kevés ha 128 a s vagy 256 os az 512 es a legjobb
2008. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!