Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-home-os internetet szeretnék...

T-home-os internetet szeretnék asztali számítógépre. A számítógépem fix helyen van, a telefon nincs a közelében. Valaki javasolna valamilyen csomagot? Korlátlan adatforgalmút! A t-home oldalán nem tudok eligazodni.

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyon rafkósan tetted fel a kérdésedet,pl mit jelent,hogy a telefon nincs a közelében ? 100 méteren belül van vagy kívül ?
2011. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A telefon aljzat csak arra kell, hogy a net madzagját onnan vezessék a gépedhez, a modemhez. Bekötéskor bármilyen hosszúságú zsinórt adnak. Nekem volt olyan, hogy két helyiségen keresztül vezették át.
2011. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy amikor bementem a T-home-hoz, a csaj azt mondta, szereld magad csomagot hoz ki nekem a futár, amit nekem kell összeraknom. De nekem olyan kellene, amit ők kötnek be, és oda ahol lesz a gép.
2011. máj. 8. 19:49
 4/14 anonim ***** válasza:
Most már még jobban nem értem,hogy mit kérdezel .
2011. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem nehéz. Minden bele van írva. Pénzért kimennek. Ismerőseid között nincs egy kis technikai érzékkel megáldott?
2011. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

t-home családi netre gondoltam, korlátlan adatforgalommal, asztali számítógépre


A t-home üzletben azt mondták nekem, ha megkötjük a szerződést, a futár kihoz nekem egy csomagot, melyben benne vannak a szükséges eszközök az internethez - és nekem kell összeállítanom ezt.


Nekem viszont, olyan netre lenne szükségem, amit ők kötnek be, ugyanis asztali PC-m van.

2011. máj. 8. 20:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha rövid madzagot adnak, pár forintért a T-homos boltban adnak annyi métert, amennyit kérsz. A végére rá is teszik azt a kis dugókat is.
2011. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, amit össze kell magamnak szerelnem, azt be is kell dugnom a telefonba valahogy, nem?
2011. máj. 8. 20:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem a telefonba, hanem abba az aljzatba, ami a falon van. Hidd el, pontos leírás, rajz segít majd megcsinálni. Max annyi lesz a bajod, hogy nem lesz elég hosszú a zsinór, amivel eléred a modemet és a gépedet. Azt neked kell venned. Én is vettem 25 métert.
2011. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de nekem a telefonom aljzatába csak egy dugónak van hely, ami a telefont foglalja, akkor mi van? ugyanis a másodikba kell beledugni a készüléket, nem?
2011. máj. 8. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!