Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most ismerkedek még a windows8...

Most ismerkedek még a windows8-cal. Nekem tetszik, de megakadtam egy kis nehézségebe. Van egy olyan csempe, funkció hogy "xbox games". Itt kell a segítség?

Figyelt kérdés
Tehát az a lényeg hogy nem tudok egyenlőre semmilyen játékot letölteni, mert be kell jelentkezni vagy regisztrálni. Oké, tegyük fel megvan. Utána meg kér valami szülői e-mail címet amivel nem tudok mit kezdeni mert nekem nem volt soha xbox-om --> ha ehhez lenne köze. Úgyhogy csak annyit szeretnék hogy hogy tudnám megoldani azt hogy tudjak letölteni játszani ezzel a funkcióval? Hogy tudom kiütni ezt az egészet? Vagy mi a megoldás? Segítsetek, kérlek

2014. márc. 1. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2014. márc. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
win8 -on az az xbox nem azt jelenti hogy te fogsz tudni játszani xbox gamekel csak maga a weboldalt tudod látogatni ..
2014. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!