Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógép rendszertelenül...

A számítógép rendszertelenül fagy. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Decemberben összerakott gép, február közepéig hibátlanul működött. Win 8 64bit-el indult, majd 7 64bit lett belőle és jelenleg 8.1 64 bit fut rajta.

Bármikor, bármi képes fagyni, ilyenkor az egér mozog, de kattintani semmire sem lehet. 10-20 mp múlva megy tovább magától. Ezek a fagyásokat csak filmnézéssel tudom reprodukálni. Filmezéskor perceken belül jelentkezik. Semmi sem melegszik túlságosan, memória tesztelve, vincseszter HD Sentinel szerint hibátlan.



2014. márc. 6. 21:24
 1/5 tamasoft ***** válasza:
Táp
2014. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyennel találkoztam már. A problémát az okozta, hogy kevés volt az elérhető memória, a gép pedig agresszíven swapolni kezdett, ami a lassú merevlemez miatt percekre leállította a gépet.
2014. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tamasoft ***** válasza:
Amennyiben 2 Gb-nál kevesebb RAM van benne, akkor esetleg el tudom képzelni, de ugye több RAM van benne? Nem! ...mégsem: akkor sem tudom elképzelni...
2014. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

4GB DDR3 memória van benne.

Alapból 1600MHz-es 2*2Gb kit volt benne. Szervizben is járt a gép. Ott azt mondták hogy a két memóriám valamiért "nem fér meg egymással", amit nem értek mert ugye kit és az alaplapom is 1600ig jó. :D

Kaptam egy másik memóriát kisebb órajellel úgy hogy most a kit egyik memóriája van benne a szervizessel. Ugyan olyan sz*r...

2014. márc. 6. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Alaplapi elem jó?
2014. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!