Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség a docx és a...

Mi a különbség a docx és a doc kiterjesztés között?

Figyelt kérdés
Az asztalomon van egy dokumentum és az most valamiért docx lett...ezt mi okozza...és ebből van nekem valami károm?Mit tudok ellene tenni?

2014. márc. 8. 20:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Tévedtem...nem csak az az egy változott meg hanem az összes doc file
2014. márc. 8. 20:29
 2/7 anonim ***** válasza:
A doc a régebbi Wordben volt, a docx az újabban van.
2014. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de amikor rámegyek akkor olyan mintha a netről töltené le azt a szöveget...most akkor ezt más is látja vagy csak én láthatom? Bocsi...lehet,hogy hülyeségeket kérdezek de sík hülye vagyok ilyen téren
2014. márc. 8. 20:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg most minden ami doc ikon volt ( a kék könyvecske ikonnal) most a chrome ikon van mellette (mertazt használom) és felmegy a netre és letölti....ezt,hogy lehet megváltoztatni?
2014. márc. 8. 20:34
 5/7 Tengor ***** válasza:

A .doc bináris állomány a docx XML alapú.

Hogy nálad a társítások hogyan állnak, az egy más kérdés. ha van kéznél egy informatikus, akkor nézesd meg vele a társításokat, mert nagyon össze lehet kuszálni őket!

2014. márc. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most a társításnál kiválasztottam,hogy a world legyen az alapértelmezett program ami megnyitja
2014. márc. 9. 08:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyire egyszerű. :) Attól mert chromeal nyitottad meg, még nem "látta más is". Általában lehet róla tudni, ha megosztasz valamit, mert mindenhol rákérdeznek egy rakat alkalommal. Az más kérdés, hogy vannak, akik bármikor körül tudnának nézni a gépeden, ha akarnának, de az ilyen emberek, találnak jobb célpontot is. :D
2014. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!