Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elsősegély! Vírust kaptam,...

Elsősegély! Vírust kaptam, msn vírus. Megoldás?

Figyelt kérdés
avast már karanténba helyzete, de nem tudok beszélgetést kezdeményezni. Tudtok segíteni? Most telepítem újra az msnt. Más ötlet?
2009. dec. 13. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Most a napokban ez volt, sok mindenki kapott msn vírust, én pénteken. Nekem a superantispyware-val sikerült kiirtanom, és azt tanácsolták, hogy cseréljek jelszót is.

Az avast van nekem is, amit lefuttattam, és talált vírust, de nem oldódott meg a problémám. Utána használtam a superantispyware-t, és az még talált trójait.

2009. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak vele gázok, de én megoldottam azzal, h kilőttem a folyamatot és töröltem a fájlt.
2009. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

20:57 jó, hogy van akinek van előrelátása. :)

újratelepítettem, és működik, egyenlőre, de még nem tiszta teljesen a gép. :S

2009. dec. 13. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ti is ezt a "facebook"-os vírust kaptátok?
2009. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2009. dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eset SS nem enged fel az MSN-re, letiltotta, hogy veszélyes. Vörös riasztás ablakot dobott fel.
2009. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
facebook és fakiratu
2009. dec. 14. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!