Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki hozzáértő kérem segítse...

Valaki hozzáértő kérem segítsen, nagy bajban vagyok? Slow pcfighter egy játékkal lejött és nem engedi törölni! Valaki!

Figyelt kérdés
Azt sem tudom mi ez. Bajban vagyok nagyon...
2014. márc. 9. 12:38
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Combofix és AdwCleaner futtatása javasolt, mert valami vírus/kémprogram/toolbar/rootkit okozhatja a jelenséget.


Mindkettő ingyenes, 1x futtatandó telepítés nélküli programocska és míg a NOD vagy Avira esetleg futott a gépen, ezek akkor is találtak nem odavaló dolgokat.

AdwCleanernél a tisztításnál felajánlja hogy te dönts mivel mi legyen! Cookie, firefox beállítások ilyesmi is ha törlésre kerül, a tárolt jelszavaid, automata belépések is elvesznek!

2014. márc. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!