Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone 4s probléma. Valaki...

Iphone 4s probléma. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap elejtettem az iphone-omat. Elég szerencsétlenül esett, mivel a hátulja teljesen szilánkosra tört és azóta kép sincs, az előlapnak látszólag semmi baja....de ugye kép nincs :S. Szoftveresen úgy néz ki rendben van (emlékezetből tudom irányítgatni, zenét bekapcsolni, hívást fogadni stb...). Az érintőképernyő rendben van, viszont nem látom, mit csinálok. Most azzal szerencsétlenkedek, hogy home gomb+bekapcsoló gombbal fényképeket csinálok, és a számítógépről nézem, épp miben vagyok benne....:D Tudnátok nekem segíteni, hogy tudnám a számítógépről "nézni", mit csinálok? Arra gondolok, hogy gépről irányítani az iphone-t. Egyáltalán ez lehetséges?

2014. márc. 9. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:

itools

[link]


De ugye nem így akarod használni a telefont?

Valószínűleg a kijelzője megsérült vagy az alaplap. Ha nagy szerencséd van, akkor csak valami csatlakozó csúszott le és csak vissza kell tenni.

De szervízbe kell vinned!

2014. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nem így akarom használni, csak ez a telefon már két éves.. Egy hátlapcsere br 11-12 EFt, egy előlap és lcd csere meg olyan 30EFt. Érdemes elgondolkodnom, hogy ennyiért megéri-e megcsináltatnom, mivel a javítás ára már lassan üti egy használt ugyanilyen iphone árát. Viszont egy pár napig jó lenne használnom még, mert csak ez az egy T-mobile-os telefonom van, és ehhez a számhoz van hozzárendelve egy csomó minden (gondolok itt netbanktól kezdve sokmindenre...). Amíg nem intézek el mindent jó hogyha van ilyen lehetőségem is! A választ meg köszönöm!:)
2014. márc. 9. 13:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Abban esetleg tudnál segíteni, hogy tudom leellenőrizni, hogy csak kontakt hiba-e vagy komolyabb a probléma? Vagy mindenképppen szerviz?
2014. márc. 9. 13:28
 4/6 anonim válasza:
Kb 16e-ből megvan előlap+hátlap csere. Én egy 10-es ért vettem előlapot és kicseréltem.
2014. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de abban az lcd nincs benne, vagy de? Amugy ma adtam le a szervizben, ha sokba fog kerulni, inkabb eladom alkatreszmek. Koszonom a valaszokat!:)
2014. márc. 10. 20:42
 6/6 anonim válasza:
Persze, nem is lehet külön cserélni csak LCD-vel együtt.
2014. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!