Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elveszett adatok! Tudnátok...

Elveszett adatok! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A számítógépemre 2 felhasználói fiókkal lehet belépni. Külön van a tesómnak és nekem. Ma reggel bekapcsoltam a gépet, beléptem a fiókomba és teljesen olyan volt, mint a tesómé. Mintha az övébe léptem volna. Megnéztem, hátha összecserélődtek, de az övé nem változott. Most az ő adatai vannak a fiókomba, a neten is az ő előzményei, az ő fájljai, magyarul mintha az ő fiókja lenne az én nevemmel. Viszont a keresésnél rákerestem az egyik mappámra amit jelenleg sehol nem találok és megtaláltam. Azt írja az asztalon van, de hát nincs ott. Nagyon nem értek az ilyesmihez, szóval remélem érthetően írtam le mindent. Kérlek segítsetek.

2014. márc. 10. 12:47
 1/1 Lajos54 ***** válasza:

Valahogyan összekeveredtek a profilok. Persze ilyesmi "magától" nem történik, valaki kettőtök közül nagyon eltolt valamit. Így messziről szinte lehetetlen megmondani, hogy mit.

Viszont az a dolog, ami az "asztalon van, és mégsincs ott", az még meg lehet, csak egy másik asztalon...

Nézd meg a Sajátgépben a C meghajtón a Documents and Settings mappában, ahol kell lennie legalább kettő Usernek. Valamelyik a tiéd, abban van külön asztal. Azt nyisd meg, talán ott megtalálod.

Attól függően, hogy mi okozta a keveredést, esetleg egy rendszer-visszaállítást érdemes lenne kipróbálni. Ha nem állnak vissza a profilok, akkor sem árt semmit, hiszen a rendszer-visszaállítás visszavonható. Kicsit ugyan időigényes, de érdemes megpróbálni.

2014. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!