Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen digitális rajztáblát...

Milyen digitális rajztáblát vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy digitális rajztáblát, mivel imádok rajzolni, sokat szoktam, de szeretném kipróbálni ezt is. Max. 50 ezer forintot szánnák rá.A6-ost szeretnék, vagy A5-öst ha egyáltalán van ilyen méret. :) A válaszokat előre is köszönöm. :)

#digitális #rajztáblák
2014. márc. 11. 20:35
 1/4 A kérdező kommentje:

Jah, és még egy kérdés, hogy ne kelljen ezt feltennem újra.Szóval, itt az árgép nevű oldalon, (aki már rendelt itt digitális rajztáblát) az kapott hozzá USB kábelt, driver CD-t vagy mit, meg amik szükségesek? Megbízható oldal?

És még kettő kérdés.Amivel rajzolni kell rá, vagy is a toll hogyan működik? Elemmel, vagy mivel? És a rajztábla? Fel kell tölteni mint pl. egy tabletet, vagy csak a kábelt be kell dugni a gépbe?

Bocsánat a tudatlanságomért. :)

2014. márc. 12. 15:31
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy én a Wacom Digitalizáló Tábla Intuos Pent néztem. :) Mi a véleményetek erről a rajztábláról?
2014. márc. 12. 15:32
 3/4 janika2001 válasza:
Én szerintem ezt vedd meg: G Pen F350 :) ez jó! a második kérdéseidre nem tudok válaszolni:(
2014. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen,a Wacom Intuos Pen az egyik legjobb!Én is ilyet fogok kapni mert nagyon jó! :)
2014. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!