Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Toshiba laptopom van egy AMD...

Mártonka1993 kérdése:

Toshiba laptopom van egy AMD E-350 2 magos processoral a procit hogy tudom kicsit feltuningolni hogy nagyobb teljesítménye legyen min 1.60Ghz? Mert vajuk be elég gyenge vagy csak én baszok el valamit nem tudom

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez igazából egy netbook processzor és abban a szegmensben ez még jónak számított, bár valóban gyengécske. A CPU erénye inkább az alacsony fogyasztás volt, annak ellenére, hogy van benne egy szintén netbook kategóriában jónak mondható GPU is, mivel az E-350 egy ici-pici kis APU egység.

[link]


A húzással az a gond, hogy nem valószínűleg megfelelő ehhez egy mobil gép hűtése illetve egy kisebb mértékű 10-15%-os túlhajtás (már ha ennyi összejönne) sem javítana jelentősen a felhasználói élményen. Ez csak nagyon alap dolgokra való. Az AMD Brazos és az újabb Kabini platformja az ugyancsak csigalassú Intel Atom megoldások vetélytársai.

2014. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt a processzort nem lehet tuningolni a legkisebb mértékben sem
2014. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!