Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8 -van eredeti cainalt...

Windows 8 -van eredeti cainaltam egy vissza allitast par napra mert baj volt a geppel es mot hogy bekapcsoltam nem meg a twinui meg még ket program nem indulnak el es valami licencet kernek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Pont így jártam mint te, 1 héttel ezelőtt. Ráadásul egy igen fontos programommal.

Igy oldottam meg:

Kitöröltem a programot egy Uninstaller programmal, pl. Revo Uninstaller aztán letöltöttem a Registry Trash Keys Finder innen [link]

ez egy adatbázis tisztító, törli az eltávolított programok rendszerleíróban maradt kulcsait.

Letölt, telepít, megnyit katt az Edit menüre azon belül pedig Delete All és kész.

Ezek után újra telepítettem a programot és tökéletes :)

Lehet hogy ez neked is segít :)

2014. márc. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!