Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol találok olyan tablet...

Hol találok olyan tablet szervizt, ahol újratudják telepíteni a kínai tabletem?

Figyelt kérdés
Van egy Ainol Novo 7 Fire tabletem, nevéből is látszik, hogy kínai. A tablet szépen jól működött, míg nem egy napon nem volt kedve többször bebootolni. A csávótól akitől vettem (kínai számtech cuccokban utazik) mondta, hogy újra kell telepíteni és minden menni fog, egy újabb 4.0-ás androidról 4.3-ra frissítette és valami Cyanogenmod is ráment. Ezután minden pöpec lett. De egy héttel ezelőtt megint bevágta a durcást, csak a csávónak már egy elérhetőségét sem tudtam előkeresi. Kerestem valami Romot és megpróbáltam újrarakni, de nem sikerült, így maradt a szerviz, csak nem tudom, hogy ilyen kínai tabletet is újra tudnak e telepíteni. (mármint, hogy nem Magyarországon forgalmazottat, + elvileg töröltem már a régi romot, ergo visszaállítani nem lehet)

2014. márc. 14. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
van aki megcsinálja, de olcsóbb egy másik tablet...
2014. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez komoly? 30 ezer egy újratelepítés? azt hittem 3 ezer környékén van... eredeti win 7 kerül ennyibe...
2014. márc. 15. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Ess neki magad a dolognak. Kb. fél órát kell rászánni a dologra, hogy kiokítsd magad annyira, hogy ne cseszd el.

Lehet azon csúszott el a dolog, hogy a fire-ből két panellel szerelt van piacon (kb. 5 perc utánaolvasás után) az egyik a TM panel, panel szám: HJ070IA-02C

másik a CM panel, panel szám: HJ070IA-02C

E két panel szám közül az egyiket jó lenne, ha valahol a készüléken vagy annak dobozán felfedeznéd, s így már tudható, hogy neked melyik van, majd eszerint kiválasztani a firmwaret.

2014. márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!