Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a lemezterületet...

Hogyan tudnám a lemezterületet windows8.1-es eredeti op. Rendszernél az ÖSSZES fölösleges lemezterületet felszabadítani a rendszer károsodása nélkül?

Figyelt kérdés
Illetve hogyan tudom FOLYAMATOSAN ezt a maximális állapotot a lemezterületet illetően fenntartani a rendszer károsodása nélkül?Itt a hangsúly az összesen és a folyamatosan van.Na most akkor van Advanced Systemcare Pro-m,de ez sem ad nekem maximumot/vajon felismer minden fölösleges fájlt?/.Mindennap lefutattom. Újratelepítés kizárva,nem óhajtok hetente 2-3 órát f...kodni.Ha kell szívesen belenyulok a registrybe,csak tudjam mikor és hol.Most jelenleg 2 particióm van/C,D/. A C a problémás,most 68 giga szabad a 88-ból. Hát volt ez több is,pedig már programokat is telepítettem akkor már rá.Törölgettem már temp fájlokat stb stb,de ez sem vezet eredményre,még így sem tökéletes a pc-m.Ha valaki tud valami érdemleges választ, szívesen várom.

2014. márc. 16. 09:08
 1/1 tamasoft ***** válasza:
Meg lehet csinálni, de az a bizonyos heti 2-3 órád akkor erre megy rá. Egész egyszerűen a Windows 8 nem igényli ezt a fajta menedzsmentet. Akkor érzi jól magát, ha egy viszonylag nagy/elegendő területen dinamikusan lehet jelen. Nagy RAM mellett a lapozófájl, meg a hiberfil mérete is mindig változik, ez nagyban befolyásolja a windows méretét. Havi egyszer átnézed 1-2 tisztító progival bőven elég, nem is kell vele foglalkozni többet. Olyan 40 Giga lesz az optimális hosszú távon.
2014. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!