Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Belefáradtam! Hogyan törölhete...

Belefáradtam! Hogyan törölhetek ki a C meghajtóról legalább annyi fájlt, hogy 7 GB szabad helyem legyen?!

Figyelt kérdés
Most jelenleg van 3.89 GB szabad hely. A magasságos Istennek sem tudom, mi módon töröljek, és mit?! CCleaner, Lemezkarbantartó mind azt mutatja, h END! Mondjuk a CCleaner 27 százaléknál megáll, nem megy tovább, de hát ez az én formám. SEGÍTSETEK, LEGYETEK SZÍVESEK! CSUPÁN 7GB KÉNE!!! Köszönöm előre is..

2014. márc. 16. 18:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
jobbklikk-> törlés és kész, nem értem mi ezen a nehéz. Mekkora a vinyó?
2014. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ments le mindent, telepítsd újra az operációs rendszert, aztán a particionálásnál a C-re csak a rendszer kerüljön, minden más a D-re.
2014. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
32 bites. Az a baj, hogy már nincs olyan fájl, amit ki tudnék törölni. Amit lehetett uninstall, és ilyenek. Annyit még mondanék, hogy nincs olyan mappán, hogy Local. Valahol írták, h onnan töröljek, de nincs is olyanom valamiért.
2014. márc. 16. 18:33
 4/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem értek a Windows őjratelepítéshez. Más módszer nincs? Nem olyan nagy ez a 4gb különbség. Nem lehet egyszerűbben?
2014. márc. 16. 18:34
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha törölni nem tudsz, fájlt áthelyezni tudsz-e?

Mert akkor bedugsz egy egy 4gigás pendrájvot és átteszel annyi fájlt, amennyi kell.

2014. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 csacsi2 ***** válasza:
2014. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A Wise Care programot még kipróbálhatnád (magyarul is tud): [link]

A letöltés megkezdése előtt a Use our download kezdetű szöveg előtt lévő kockából vedd ki a pipát.

2014. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Esetleg mentés pendrive vagy egy DVD-re ellenőrzöd hogy ok és a mentett anyagot törlöd. Vagy tömörítés pl képeket.
2014. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
A törölt tételek a lomtárból végleges törlés ott lapulhat sok törölt GB
2014. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Gábor_79 ***** válasza:
A hibernálás ki van kapcsolva? Az is fenntart magának egy kis helyet. Esetleg a lapozófájl méretét is csökkentheted ideiglenesen, ha nagyon nagy lenne.
2014. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!