Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért van kevés Fps-em lolba?

Turcsikaa kérdése:

Mért van kevés Fps-em lolba?

Figyelt kérdés
no a következő a helyzet 65-nél feljebb nem megy de full grafikán is 60 körül mozog még egy barátomnak fele olyan a gépe és neki 100+ ez mért van :DDD már amd control paneltől a minden hülyeségig buheráltam de egyszerűen nem megy feljebb
2014. márc. 17. 14:57
 1/6 A kérdező kommentje:
gépem paraméterei : hd5770 1gb ddr5 4 giga ram és egy 4 magos 2,2 es proci
2014. márc. 17. 15:04
 2/6 anonim ***** válasza:

es az miert lenne jo ha 100 fps-el megy?! te abbol a szazbol a szemeddel max 60-at latsz!! mas annak orulne ha elindulna egyaltalan...

nekem lowon max 30 fps-em van,de az is allandoan leesik.

itt nem az a lenyeg h kinek van tobb fps-e hanem a jatek elmeny -.-

2014. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tengor ***** válasza:
#2, hol élsz te? A játékokat régen nem azért játszák, mert játék élmény, hanem, hogy kinek több az FPS-e.
2014. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

Es ez a baj

2014. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jól van lehet hogy csak 60 érzékelek de feltettem a kérdést ha nem tudod mit keresel itt ? Nem az a lényege engem zavar mert nem annyira folyamatos a játék ... az hogy más örülne az meg nem az én bajom ha nem tudod ne gyere ide magadat minősíteni köszönöm :)
2014. márc. 17. 16:49
 6/6 A kérdező kommentje:
kedves második kommenter ha nincs fps nincs játékélmény mivel szaggat az egész igazad van nem az a lényeg de tudod nekem fontos az hogy jól fusson a játék és ne szaggasson ha érdekel szegeden élek :)
2014. márc. 17. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!