Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Playstation 4 vélemények?...

Playstation 4 vélemények? Esetleg személyes tapasztalatok. Ti melyiket vennétek (marmint ps4 vgy X1)? Miért? Engem a legjobban a grafika érdekelne hogy melyiken a szebb?

Figyelt kérdés
Kontroller melyik a jobb, kényelmesebb?

2014. márc. 19. 20:54
 1/2 Lázár Péter válasza:
Én ps4-en toltam (nemsokára veszem) barátomnál cod ghostsot. A grafikai különbség elég szembetűnő sokkal szebb ami természetes de idővel nagyobb különbség lesz. A controller fantasztikus, nem olyan kiskezűeknek csinálták mint a ps2, és ps3 controllert.
2014. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hardveres felépítése miatt a PS4 nagyobb felbontásban tud nagyobb FPS számot generálni mint az X1.


Ez a mostani játékoknál 5-10 fps különbség (Tomb Raidernél pl. viszont ps4=60fps X1=30) később ez valószinűleg minden multiplatform játéknál ki fog ütközni.

Szval ps4.

2014. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!