Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni? ( Egy...

GR120 kérdése:

Valaki tud segíteni? ( Egy laptopal van a gond. Nagyon lelasult egy napról a másikra )

Figyelt kérdés

Kb egy hete volt újratelepítve a windows a laptopomon. Most Windows 7 ultimate (64bit) van benne. Minden jól működöt, sorban telepítete a windows az újításait. Kb 3-4 nap után mikor bekapcsolom a laptopot és megpróbálok játszani egy játékot mondjuk : Mount and blade warband, Medieval 2 total war . Amiket eddig magas grafikán szagatás nélkül játszottam (30-40 fps-el ), most minimum grafikán (10-15 fps-el) szaggat. Megpróbáltam az AVG tuneup-ot valamit segítet, de még így is alig (3-4 fps-el) nőtt a teljesítmény. Vírust is kerestem, de a vírusírtóm nem talált semmit. Átvizsgáltatam az USB-t is amit használtam de azon sincs vírus. A hűtés is viszonylag jól működik .

A laptopom : acer aspire 5742zg

proceszor : intel pentium p6200

grafikus k. : nvidia geforce 610m (1GB)

RAM : 4 GB DDR3

HDD : 500 GB amiből alig 60 GB foglalt

Vásárlás : A laptopot alig 2 éve vettem.



2014. márc. 20. 17:53
 1/10 Tengor ***** válasza:
HDSentinel mit mutat a HDD kondíciójára?
2014. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A HDsentinel szerint a teljesítmény kitűnő , az élet vagy mi rossz . (bocsánat ,de sajnos szlovákul írja nekem. Átvan állítva a nyelv magyarra, de a programok általában még szlovák nyelvűek.
2014. márc. 20. 18:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az élet, egészség ( zdravie ) a.z lehet a kondíció
2014. márc. 20. 18:26
 4/10 Tengor ***** válasza:
Akkor valószínűleg megvan a ludas. Találsz valahol SMART adatokat is. Azokat is másold ide. Lehetőleg magyar v. angol nyelven!
2014. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Esetleg megtudnád mondani, hogy ha lehet akkor hol tudom megváltoztatni a nyelvet ? Ha nem akkor valahogy megoldom , de ezzel sokat segítenél.
2014. márc. 20. 18:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Megtaláltam , hogy hol kel atálítani a nyelvet. És a SMART-ot nemm lehet ctrl-c - ctrl-v -el másolni , se masolás-beillesztés parancsal. De táláltam olyat , hogy text riport mentése , és azt eltudnám küldeni , de nem hiszem , hogy az kell. Ha megkérhetem eltudná magyaráni , hogy pontosan mitt és , hogy masoljak. ( Bocsánat , de amatőr vagyok a számítástechnikában. A megértését köszönöm.)
2014. márc. 20. 19:36
 7/10 Tengor ***** válasza:

Csinálj egy képernyőképet ( [link]

Ezután tedd fel a képet egy tárhelyre. Ha nincs saját, akkor a kepfeltoltes.hu is megteszi. Majd a kapott linket másold ide nekünk!

2014. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Itt vannak a képek : [link]

[link]

Remélem segítenek majd , hogy a laptopom újra jól működjön.

Ha valami nem jó , vagy ha mindegyik elemről külön kép kel, akkor azt is megcsinálom.

2014. márc. 21. 16:17
 9/10 Tengor ***** válasza:
A HDD-nek annyi. Ha még van rá gari, akkor garanciáztasd le, ha nincs, akkor szerezz be egy másikat és tedd bele!
2014. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2014. márc. 26. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!