Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Unom a xp-t de a win 7 nem...

Unom a xp-t de a win 7 nem fut el a gépemen de linuxot nem akarok mi a véleményetek a vista sp2-ről?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Windows 7 gyorsabban fut, mint a Vista, azaz ha a 7 nem megy, akkor felejtsd el.
2014. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Win7 a sikertelen Vista javítása, és újracsomagolása.
2014. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de olvastam PC fórumon hogy "állítólag" Vista SP2 nem olyan borzalmas
2014. márc. 24. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Én használtam Vistát, és szerettem is (XP-hez képest kényelmesebbé tette számomra a munkát), de megint csak azt tudom írni, amit #1-ben már megtettem: ha 7 nem megy, felejtsd el a Vistát. Window Vista sikertelenségében ugyanis közrejátszott az is, hogy elég lomha volt (különösen a fájlműveletek terén, és SP1 előtt), Windows 7 teljesítmény terén nagy előrelépést jelent, még a Vista SP2-höz képest is.
2014. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó a vista én is azt használtam de mostmár windows 8.1 em van, 7 est kinem állhatom
2014. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a géped adatai ? azon múlik minden föleg ugytudom az alaplap mit támogat ?
2014. ápr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!