Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hálózati rendszergazdának...

Dominik.ballo kérdése:

Hálózati rendszergazdának tanulok, és kipróbálnám élesben a windows servert (2012 r2) használatát, érdemes rá raknom a laptopomra? Mert virtuális gépen lassú lenne, de nagyon ki akarom póbálni.

Figyelt kérdés
És végül is kíváncsi vagyok milyen lenne ha az futna a laptopomon.

#Windows #szerver #laptop #kipróbáljam
2014. márc. 27. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnét tudod hogy lassú lenne?Ha ki sem próbáltad?Futtattam virtuálison minden a hozzárendelésen múlik.Bár te tudod mire alkalmas a géped.
2014. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

bocs rosszul fogalmaztam,

mert virtuális gépen lassabb lenne.

2014. márc. 29. 16:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg ha van két partíciód akkor húzd fel rendesen.Ha nem jó törlöd.Vagy ha nem tetszik.
2014. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mekkora hely kell neki?
2014. márc. 30. 10:44
 5/8 A kérdező kommentje:

És megcsinálhatom hogy lecsapok egy partíciót az adat meghajtóból és arra telepítem?

Ha igen akkor hogy váltogathatok a 2 rendszer közt most is fel fogja ajánlani boot-olásnál hogy válasszak?

2014. márc. 30. 10:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen az msconfignál be tudod állítani mennyi ideig jelenjen meg a választás.Valamint ott azt is hogy melyik legyen az alapértelmezett ha nem csinálsz semmit.Ezen kívül van elég sok szoftveres boot manager.Az is egy megoldás.Azt pontosan nem tudom telepítés után mennyit bitorol.De szerintem a sok gondolkodás helyett húzd fel VMware workstationra.Adsz neki 2 Gb memóriát és mindent meglátsz hogy mennyit foglal stb.
2014. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. ápr. 3. 19:39
 8/8 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 3. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!