Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A port nincs nyitva. Mi a...

A port nincs nyitva. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Utorrentnél nem megy a feltöltés mert kiirja h "a port nincs nyitva"

A tűzfalban megcsináltam viszont a routerben is meg kéne viszont ahhoz nem értek.

A Routerem egy ASUS RT-N10LX

Valaki tudna segíteni?

Köszönöm.


2014. márc. 28. 22:17
 1/4 Tengor ***** válasza:

Ilyen egy trágya kézikönyvet...

A WAN menü Virtual Server opcióját keresd ki a router konfig felületén: [link]

Először is engedélyezd a virtuális szerver opciót. Utána pedig töltsd ki a sort: adsz neki egy nevet, megadod a portot (pl.: 20100) megadod a géped IP-jét és ismét megadod a portot (20100). Protokolnak a TCP-t állítsd be! Aztán Add és Apply és még lehet, hogy újra is kell indítani.

A uTorrentnek ezután a 20100 portot állítsd be fixre és kész.

2014. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sikerült a utorrentet beállítani a két zöld pipát megkaptam.

Azonban a feltöltés még mindig max 0.3 k és nem tudom mi az oka.

Van tipped esetleg?

2014. márc. 29. 10:24
 3/4 Tengor ***** válasza:

A feltöltést több dolog befolyásolja: egyrészt ha nem kell senkinek az anyag, ami nálad van, akkor nem fognak tölteni tőled. A kapcsolat tartás miatt van egy minimális adatmozgás, jellemzően az általad írt érték körül, sőt néha 2-3 kB/s is lehet.

Ha mondjuk kell az anyagod, akkor a feltöltést befolyásolja az internet kapcsolatod gyakorlati feltöltési sebessége (speedtest.net megmutatja).

Ezen kívül minden tevékenység hatással van rá, ami feltöltéssel jár: hívás, videochat, játék szerver, zene streamelés.

Ezek fényében mi a helyzet?

2014. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A speedtest 120/12 le/fel töltési adatot mutat.

A letöltés stimmel a feltöltés azonban nem több az általad is írt 2-3k-nál.

Ncore-ra töltök fel torrentet.

A művelet után ugye az általam feltöltött torrentet le kell töltenem és azt seedelni.

Na a folyamat itt ér véget mert itt már le sem tölti.

Ha félretesszük hogy feltölteni szeretnék ha csak simán akármilyen torrentet szeretnék visszatölteni a feltöltésem akkor még mindig rossz. A héten 96 órán keresztül futtattam a utorrentet (néha újraindítottam) az eredmény hogy a 30 perc alatt letöltött 12G anygból 4G visszament.

Siralmas.

2014. márc. 29. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!