Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Port probléma, megoldás?

Port probléma, megoldás?

Figyelt kérdés

Hi


az lenne a problémám hogy pár napja feltettem a hamachit,és az a gyanúm hogy valamit nagyon összebaszott nekem..

a 8000es port megvan nyitva a routerben,hamachi előtt tökéletesen működött,azóta hozzá se nyúltam.

amint felraktam a hamachit nem működött,ezért letöröltem.

lecsekkoltam a portot,azt írta: connection refused

tegnap rebootoltam a routert,már csak timed outol,de fogalmam sincs miért,ugyanúgy adtam hozzá virtuális szerverekhez illetve port triggeringnél is a 8000es portot a 192.168.1.100-as címre (nekem ezzel működik de próbáltam 1.1-essel is)

Egyébként TP link routerem van. Valami okos emberke igazán segíthetne,mert én már kifogytam az ötletekből..

Köszi előre is.



2013. júl. 31. 17:15
 1/1 A kérdező kommentje:

próbáltam port nyitó programmal is,ott látszólag működött,viszont a virtual djben (ami a 8000es portot használja) azt írta: cannot reach port 8000

Szóval mégse működik :D

2013. júl. 31. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!