Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem magamat túl...

Hogyan tegyem magamat túl ezen a dolgon?

Figyelt kérdés

Igaz hogy többen is mondták hogy nem lehet ebből bajom, de csak nem tudom kiverni a fejemből. Azóta sokkal óvatosabban internetezem nem regisztrálok külföldi oldalra. Véletlenül regisztráltam egy nem magyar nyelvű fizetős filmnézős oldalra amiről azt hittem hogy ingyenes, de később kiderült hogy nem. Inaktív felhasználó vagyok az oldalon. AZ oldalon nem tudok megnézni semmit, ha bár pénzért nem is akarok. Ha fellépek az oldalra mindig behoz egy olyan ablakot hogy aktiváljam az előfizetést. Személyes adatokat nem adtam meg magamról, bankkártyaszámot, telefonszámot sem. Csak az email címem és a hamis születési éve tudják. Az oldalról nem tudom magamat letörölni. Félek attól hogy egyszer csak valahogyan követelhetnek tőlem pénzt, vagy kaphatok valamilyen büntetést, vagy a rendőrség megkeres ilyen ügyben. Már egyre inkább gondolok erre és nem tudom mit csináljak, szégyellem is magamat emiatt. Tudom hogy hülye vagyok. :(

De azóta más dolgokon is szoktam pánikolni.


2014. márc. 29. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Megnéztél, letöltöttél valamit? Amúgy nem tartom valószínűnek, hogy bármi lenne. Ha nem fizetsz elő, nem kényszeríthetnek. Nem lehet a regisztrációt törölni?
2014. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Semmit nem néztem mert fizetés nélkül amúgy sem lehet. A regisztrációt se tudom törölni. Ezen agyalok már hosszú ideje hogy követelhetnek-e tőlem pénzt.
2014. márc. 29. 21:36
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem néztél, akkor miért követelnének pénzt? Ugyan már :) Lazíts. Semmilyen fizetős szolgáltatást nem vettél igénybe. Akkor meg?
2014. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Lehet egy kicsit paranoiás vagyok. De mit tanácsolnál hogy verjem ki ezt a fejemből?
2014. márc. 29. 21:40
 5/18 anonim ***** válasza:

Én is voltam már ilyen szituban netes dolgom miatt. Pár napig rágod magad, de én mindig emlékeztettem magam, hogy nem csináltam semmi rosszat.

Nem fizettél elő, nem adtál meg adatot és nem is kaptál semmit. Tehát nem tartozol egy vassal sem. Miért keresnének meg?

Tudom, hogy ijesztőek tudnak lenni ezek az oldalak, mert adathalásznak, erőszakosak, stb, de aki nem kapott semmit, annak nem is kell fizetnie.

2014. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Emailt se tudnak nekem küldeni, mert az emailt amiről regiztem már töröltem.
2014. márc. 29. 21:46
 7/18 anonim ***** válasza:
Minden adatot törölj ki és felejtsd el az oldalt.
2014. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem adtam meg személyes adatokat magamról. Esetleg csak a felhasználónevem és a hamis születési évem tudják.
2014. márc. 29. 21:52
 9/18 anonim ***** válasza:

Akkor ha jól értem kb úgy zajlott, hogy volt egy regisztrációs lap, amit kitöltöttél pár adattal, és aztán mondta az oldal, hogy fizess? Várta volna, hogy add meg a bankszámlaszámod? De innen visszaléptél és töröltél mindent.

Így volt?

2014. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A regisztráció olyan volt mint egy ingyenes oldalra csak a felhasználónevemet, emailt, és születési évem kellett megadnom, csak miután felléptem behozott egy olyan ablakot hogy aktiváljam az előfizetést.
2014. márc. 29. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!