Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka? (többi alul)

Mi lehet az oka? (többi alul)

Figyelt kérdés
Tegnap újratelepítettem az operációs rendszeremet mert egyszerűen olyan lassú volt hogy a sajátgép megnyitása fél óraáig tartott (szó szerint). Leformáztam mindenegyes partíciót semmi sem maradt rajta tegnap még jó volt ma már megint fél óra betölteni a sajátgépet. Adatok: op rendszer: windows 7 ultimate 64 bit processorom egy 4 magos 3.4 es amd phanom memóra 4 giga ddr3 vidikari: ati radeon hd 5670? Válaszokat előre köszönöm!

#számítógép #Windows 7 #lassú #orperációs rendszer
2014. márc. 29. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt több dolog is okozhatja...

-nincs véletlenül felcsatlakoztatva olyan hálózati meghajtó, ami nem elérhető?

-a lassulás csak a sajátgépnél jelentkezik, vagy az egész rendszer be van lassulva? (gondolok itt, pl feladatkezelő megnyitására)

2014. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs hálózati meghajtó és az egész rendszer lassú
2014. márc. 29. 23:40
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor okozhatja egy hibás program vagy driver ami visszatelepítésre került. (pl jártam úgy hogy kihajtotta egy service 100%-ra a procit.) nézd meg a feladatkezelőben..


vagy


ha a rendszer látszólag teljesen rendben van (semmi nem pörgeti se a vinyót, se a procit, se a memóriát jobban mint kellene) akkor érdemes lenne egy HDD tesztet futtatni. erre a legjobb a gyártó saját programja, de mondjuk a [link] is megteszi. ezzel megtudjuk az írás-olvasás sebességet.

2014. márc. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen a válaszokat!
2014. márc. 30. 08:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló(k) mindent elmondtak, amit tehetsz. Nekem csak egy apró megjegyzésem van. Ha teheted, akkor otthoni felhasználásra használj Home Premiumot vagy Professional-t. Ha Ultimate tartalmaz egy rakás olyan szolgáltatást, amely csak zabálja a géped erőforrásait, és te soha nem fogod őket használni :D
2014. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!