Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok érdemes?

Mit gondoltok érdemes?

Figyelt kérdés
Sziasztok,nem vagyok egy nagy gép guru tehát hozzátok fordulok.Szeretnék egy új laptopot venni és a választásom a Dell Latitude E5400.Tehát én ezt inkább jtékokra szeretném használni(nem nagy gépigényű játékokra gondoltam hanem csak kicsikre mint pl.: MesterMC) tehát számítógép guruk Segítsetek!!!! Link: //www.dell.com/us/business/p/latitude-e5400/pd

2014. márc. 31. 13:36
 1/4 Tengor ***** válasza:

Hol szeretnél ilyent venni? Ez egy legalább 6 éves gép, szerintem már sehol nem forgalmazzák.

Írd meg, hogy mennyid van rá és a kollégák majd ajánlanak gépet.

(az egy tévit, hogy az MC-nek kicsit a gépigénye, igen kockásan néz ki, de ettől függetlenül szereti enni a CPU-t és a memóriát is)

2014. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ősrégi laptop :)

mennyit szánnál rá? akkor tudok írni egy neked megfelelő laptopot.


Biztos, hogy a laptop lenne a legjobb? Asztali gépből ugyanazért az összegért sokkal jobbat ki lehet hozni.

2014. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát asztalit nem szeretnék és van rá kb. 70 000 ft.-m de használtat keresek!😁
2014. márc. 31. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Megtudnád dobni még 10K-val? Mert akkor ezt megvehetnéd: [link] ( elég jó vétel lenne)
2014. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!