Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a wowban a...

Mit gondoltok a wowban a Blood Elf kariról érdemes azzal kezdeni?

Figyelt kérdés
És mielőtt lehurrognátok h kocka ge*i azelőtt elmondanám h heti max 2 órát játszok vele. És van életem sportolok az egyik legjobbkosaras vok, csajom is van tehát nem kérem a beszólásokat:D köszi!
2010. febr. 10. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
wow-ot ne játszon olyan aki nem kocka...ne kezdjél semmit mert heti 2órás játékidővel semmire sem mész vele.még ha napi 2 lenne..
2010. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
légyszi a kérdésre válaszolj kösz
2010. febr. 10. 12:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Csajod, haha, GAY-elf karakterrel, na ne röhögtess :P
2010. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mondom a kérdésre válaszolj nem érdekelnek a kocka beszólásaid
2010. febr. 10. 12:13
 5/8 anonim válasza:
Minden karakternek van előnye és hátrány. sztem érdemes. válaszd a paladint, az a legerősebb!
2010. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Heti két óra miatt értelme nincs föltenni a WoW-ot...
2010. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
heti 2 óra funszeróra igenis elég, jó kikapcsolódás. Én szeretem a Belfet de csak csajba a pasi sztem béna. best: belf rugó pala :)
2010. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ebből is látszik,hogy milyen kockák vagytok,mert nektek biztos nem lenne érdemes heti 2 óráért felrakni a wowot,de aki nem kocka az szórakozni akar és annak mind1,hogy ha csak heti 2-3 órát játszik.
2010. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!