Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Felraktam a Linux Mintet. Óra...

Felraktam a Linux Mintet. Óra mellett jött a frissítéskezelő, de valami nem 100as?

Figyelt kérdés

Rákattintotam és tölti le,várom,várom,de még mindig csak 51/80 közbe láttom több mint a fele sikertelen,legalábbis azt írja.Pl: [link]

Majd ezt dobta az előbb: [link]


Mit kezdjek most ezzel? Nem értek a Linuxhoz,de ez nem jól kezdődik gondolom......

A másik meg,a firefoxom angol,magyarul lett volna ha sikeresek ezek a frissítések?


2014. ápr. 4. 10:12
1 2
 1/14 soccerway ***** válasza:
Gondolom a 13-ast raktad fel, ebben még benne van a medibuntu tároló. Töröld ki a szoftverforrásokból. pl synaptic-ban beállítások menü-tárolók. Ha megvan szerintem terminálban nyomd egy frissítést: sudo apt-get update, majd sudo apt-get upgrade. A firefox is magyar lesz csak menjenek le a frissítések no para, türelem.
2014. ápr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Tengor ***** válasza:
#1 jól írta. Ha nem megy, akkor TeamVieweren keresztül szívesen segítek a beállításban.
2014. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mar targytalan.Ennel meg rosszabb problemam jott be igy sajnos nem valt be a linux.

Flash-es oldalara lepve teljesen lefagyot a gepem,nyilat se lehetet mozgatni,majd osszeomlot a flash player..Eljatszotam ezt parszor...

Nem tudom mi volt vele,de vissza kerult a Windows,ott erdekes nincs semmi ilyen gond.

Lenyeg kiprobaltam,de ugy fest nem szereti a gepem talan...

2014. ápr. 4. 21:10
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez az! Rogton feladni a dolgot! Tovabbi jo "szorakozast" a Windowssal. Ott alig vannak problemak :)
2014. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 soccerway ***** válasza:
Windowsnál is most írták fórumon hogy fagy a firefox(nálam ott se) linuxon se fagyott soha, dehát mindenki más, ott van neki a win ami hibátlan, perpill...
2014. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Egesznap azzal szorakoztam.Ketlem,hogy hamar feladtam volna.Megoldast nem tudtam talalni,csak ugyan ilyen problemakal talalkoztam illetve,hogy alitolag az Adobe nem foglalkozik a linuxra valo flash playerel...lehet,ezert ilyen vacak,nem tudom,de igy hasznalhatatlan Firefoxban,de sajnos chromiumba is ugyan ez a szituacio all fent.

Windowson nekem nincs ilyen fele fagyasi problemam..

2014. ápr. 4. 21:52
 7/14 anonim ***** válasza:

Lehet akkor nalam van a gond az osregi P4-es gepemmel. Amiota fent van a Linux (tobb mint egy eve), soha nem tapasztaltam flash es egyeb gondokat.

Tovabbi jo, bongeszos flash jatszast kivanok :). Mert gondolom az volt az a kardinalis problema, hogy nem ment valami gagyi flash jatek.

2014. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tom Benko ***** válasza:
Hm. Hol fagyott a flash?
2014. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát persze,hogy nem megy rendesen flash firefoxba& chromiumban mert megszüntették a támogatását. Szerintem a megoldás google chrome lesz (nem chromium)

letöltés: [link]

2014. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Tovabbi jo, bongeszos flash jatszast kivanok :). Mert gondolom az volt az a kardinalis problema, hogy nem ment valami gagyi flash jatek."


Is.Ez a gép csak arra van,hogy a gyerek tudjon rajta nettezni,illetve online játékokkal szórakozni.

Csak,hogy egy Példát írjak: a BigFarm játék,csontig lefagyasztja a gépet Linux Mint alatt.Nem egy erőmű a gép,de Windowson mégis olyan perfektül megy minden,nem értem teljesen az okát Linuxon miért nem és erre szerintem beállítás sincs vagy valami,nem találtam semmi ötletet rá.Szeretem volna hosszabb távon kipróbálni,de így értelmetlen..

2014. ápr. 5. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!